Hoe functioneert Progressief Altena nu precies intern? We hebben natuurlijk onze Algemene Ledenvergadering, het hoogste gezag binnen de partij. De ALV benoemt een bestuur en tussen de ALV-vergaderingen probeert het bestuur het juiste te doen voor de vereniging.
Hiernaast hebben we natuurlijk onze Gemeenteraadsfractie van vier personen. Samen met ons burgerraadslid vertolken zij het Progressief Altena geluid op overtuigende wijze in de Gemeenteraad.
Tot slot zijn we trots op het gegeven dat we onderdeel uitmaken van de Coalitie/ het College in Altena. Met Anneloes van Hunnik als onze wethouder hebben we direct invloed en besturen we mee in onze mooie gemeente.
Als partijvoorzitter, fractievoorzitter en Wethouder proberen we elke paar weken met elkaar bij te praten over de koers van Progressief Altena. Vandaag (woensdag 12 maart 2025) hadden we het zogenaamde driehoeksoverleg. Gewoontegetrouw zorgt één van de drie voor de inwendige mens. Vandaag was dat de partijvoorzitter, Roel van der Poort. Het smaakte goed.